Audyt SEO

Audyt SEO to szczegółowe badanie witryny internetowej obejmujące m.in. sprawdzenie jakości treści witryny oraz częstotliwości występowania słów kluczowych w treści (poprzedzone analizą konkurencyjności i popularności słów kluczowych w wyszukiwarkach), zbadanie zgodności konstrukcji strony z wytycznymi W3C.

Audyt SEO ma na celu wykrycie wszelkich błędów na stronie, powodujących mniejszą widoczność w wyszukiwarkach internetowych i zaproponowanie ich skutecznych rozwiązań.

Audyt SEO obejmuje:

  • Audyt kodu witryny oraz optymalizacji treści,
  • Sprawdzenie i analizowanie dotychczasowego pozycjonowania,
  • Analiza i przegląd konkurencji,
  • Analiza słów kluczowych,
  • Propozycja strategii rozwoju dla strony internetowej klienta.

Audyt zawiera wskazówki optymalizacyjne, których wprowadzenie powinno polepszyć widoczność strony w organicznych wynikach wyszukiwania dzięki łatwiejszej indeksacji strony przez roboty wyszukiwarek. siplex Dzięki audytowi klient dowie się jak tak naprawdę postrzegana jest jego strona w sieci pod kątem SEO. Wiedza ta pozwoli na lepsze zarządzanie zmianami i strategią prezentowania oferty firmy na stronie internetowej. Audyt SEO to minimum nakładów finansowych, które umożliwią ocenę skali inwestycji koniecznej do tego, by witryna internetowa zyskała wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Przeprowadzone działania często pokazują również niektóre braki, które pozbawiają firmę wielu klientów, a które można stosunkowo łatwo usunąć.

Nie czekaj, zamów Audyt SEO i pozwól, aby Twoja firma była widoczna w internecie!