Czym jest skracanie linków?
SEO/SEM
0

Skracanie linków a pozycjonowanie

Skracanie linków to proces, który, jak sama nazwa wskazuje, polega na skracaniu długich adresów URL do krótszych wersji. Skracanie linków jest szczególnie przydatne w mediach społecznościowych, gdzie długie linki mogą utrudniać czytanie, a liczba znaków w postach na portalach społecznościowych jest ograniczona. Ale jak skracanie linków wpływa na SEO? Czy jest to praktyka, którą powinniśmy stosować, czy raczej unikać?

Czytaj więcej
linkowanie wewnętrzne
SEO/SEM
0

Jak zoptymalizować linkowanie wewnętrzne na stronie internetowej?

Linkowanie wewnętrzne to kluczowy element każdej skutecznej strategii SEO. W tym artykule dowiesz się, czym jest linkowanie wewnętrzne, dlaczego jest tak ważne dla SEO, jakie są różne rodzaje linków wewnętrznych, jakie korzyści przynosi optymalizacja linkowania wewnętrznego oraz jak skutecznie planować i implementować strategię linkowania wewnętrznego na swojej stronie internetowej.

Czytaj więcej
tworzenie sklepów internetowych - kajaksklep.pl - 1
Portfolio
0

Nowy projekt sklepu internetowego – kajaksklep.pl

Kiedy pasja spotyka się z nowoczesnością, powstaje coś wyjątkowego. Takim miejscem jest kajaksklep.pl – nasz nowy projekt sklepu internetowego, który łączy w sobie miłość do sportów wodnych z nowoczesnymi rozwiązaniami ecommerce.

Czytaj więcej
darmowe zdjęcia na strony www
Tworzenie stron WWW
0

Darmowe zdjęcia na strony www – skąd je brać?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, skąd wziąć wysokiej jakości zdjęcia do swojego bloga, strony internetowej czy mediów społecznościowych, nie naruszając przy tym praw autorskich? Odpowiedź jest prosta – ze stron z darmowymi fotografiami stockowymi. W tym artykule postaram się przedstawić krótką listę popularnych źródeł darmowych zdjęć stockowych.

Czytaj więcej
Optymalizacja SEO sklepu WooCommerce
SEO/SEM
0

Jak zoptymalizować sklep internetowy WooCommerce pod kątem SEO

Optymalizacja sklepu internetowego WooCommerce pod kątem SEO jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym świecie e-commerce. Poniżej postaram się opisać kilka wskazówek, które pomogą Ci zoptymalizować sklep internetowy oparty o WordPressa i WooCommerce aby poprawić jego widoczność w wynikach wyszukiwania.

Czytaj więcej
profesjonalne strony internetowe - szdw.kielce.com.pl - 1
Portfolio
0

Profesjonalne strony internetowe – szdw.kielce.com.pl

Dziś mamy przyjemność przedstawić nasz najnowszy projekt strony www – nowoczesną stronę internetową dla Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach. SZDW, jako kluczowy organ zarządzający drogami w regionie świętokrzyskim, potrzebował nowoczesnej, funkcjonalnej i intuicyjnej strony www, która będzie służyć zarówno mieszkańcom, jak i partnerom biznesowym.

Czytaj więcej
strony internetowe dla restauracji
Tworzenie stron WWW
0

Strony internetowe dla restauracji – ważne elementy

Projekt strony www dla restauracji to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim funkcjonalności i dostosowania do potrzeb klientów. Ważne jest, aby strona internetowa była responsywna, czyli dostosowana do różnych urządzeń, szczególnie do urządzeń mobilnych, z których korzysta coraz więcej osób.

Czytaj więcej
strony internetowe Landing Page
Tworzenie stron WWW
0

Tworzenie skutecznych stron Landing Page dla kampanii marketingowych

Strony internetowe typu Landing Page są stronami www, które zostały zaprojektowane specjalnie w celu konwersji użytkowników na określone działania. Mogą być one integralną częścią kampanii marketingowych i stanowią punkt wejścia dla potencjalnych klientów. Landing Page są zazwyczaj zoptymalizowane pod kątem jednego celu, takiego jak rejestracja na newsletter, pobranie pliku, zakup produktu lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Czytaj więcej
strony internetowe Kielce - fundacjareintegracja.pl - 1
Portfolio
0

Nowa strona internetowa dla Fundacji Reintegracja

Dziś prezentujemy nasz nowy projekt – nową stronę internetową dla Fundacji Reintegracja. Fundacja, z siedzibą w Kielcach, ma na celu reintegrację społeczno-zawodową osób potrzebujących wsparcia, w szczególności osób z niepełnosprawnościami, bezrobotnych i biernych zawodowo, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Czytaj więcej
Przebudowa strony www - ile to kosztuje?
Tworzenie stron WWW
0

Przebudowa strony www – ile to kosztuje?

Przebudowa strony internetowej to proces, który może wydawać się skomplikowany i kosztowny. W rzeczywistości, koszty są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników, takich jak poziom złożoności strony www, ilość treści czy funkcjonalności dodatkowych, które muszą zostać stworzone, a także od tego, czy decydujemy się na zatrudnienie freelancerów, agencji, czy robimy to samodzielnie.

Czytaj więcej
1 2 3 34