tworzenie stron wordpress - hydromaniak.com.pl - 1
Portfolio
0

Firmowa strona internetowa – hydromaniak.com.pl

Dla Pana Michała, który prowadzi zajęcia z zakresu nauki i doskonalenia pływania stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową hydromaniak.com.pl.

Czytaj więcej
Co to jest Google PageSpeed Insights?
Marketing, SEO/SEM
0

Google PageSpeed Insights – co to jest?

Google PageSpeed ​​Insights to jedno z narzędzi Google do mierzenia i poprawiania wydajności Twojej strony www na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych. Wynik Google PageSpeed ​​jest określany przez Lighthouse , narzędzie typu open source. Narzędzie to przeprowadza różne audyty, w tym audyt wydajności.

Czytaj więcej
Tworzenie stron WWW
0

Tworzenie stron internetowych – trendy na rok 2023

Ostatnie lata przyniosły wiele zmian w trendach tworzenia stron internetowych. W roku 2023 możemy spodziewać się kontynuacji i rozwoju tych zmian oraz pojawienia się nowych trendów.

Czytaj więcej
SIPLEX Studio
0

TOP 10 najchętniej czytanych wpisów na blogu w 2022 roku

Zbliża się nowy 2023 rok, więc pora na małe podsumowanie. Poniżej przygotowaliśmy zestawienie najchętniej czytanych artykułów na naszym firmowym blogu w 2022 roku. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby treści na blogu były interesujące i wartościowe.

Czytaj więcej
SIPLEX Studio
0

Wesołych Świąt!

Czytaj więcej
tworzenie stron wordpress - hydromaniak.com.pl - 2
Marketing, SEO/SEM
0

Google Search Console – co to jest i jak działa?

Google Search Console to narzędzie Google oficjalnie uruchomione w 2015 roku w celu zastąpienia Narzędzi Google dla Webmasterów.

Czytaj więcej
Portfolio
0

Strona www dla EMIZET Sp. z o. o.

Zakład Wyrobów Metalowych EMIZET Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w obróbce metali dla której stworzyliśmy nową firmową stronę www.

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo, Hosting
0

Hosting strony www – najczęstsze problemy

Niezależnie od tego, czy budujesz nową stronę www od zera, czy pracujesz nad rozbudową już istniejącej strony www, problemy z hostingiem na pewno w pewnym momencie się pojawią.

Takie rzeczy się zdarzają – powie każdy, kto kiedykolwiek miał stronę internetową. Nie ma znaczenia, jaki pakiet hostingowy wybierzemy

W dzisiejszym wpisie postaram się omówić kilka najczęstszych problemów z hostingiem.

Czytaj więcej
Portfolio
0

Strona www dla zakładu pogrzebowego z Kielc

Dla jednego z kieleckich zakładów pogrzebowych, który na rynku lokalnym działa od 1981 roku stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową.

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo, Tworzenie stron WWW
0

Strony na WordPressie – jak zablokować spam z formularza kontaktowego?

Bez względu na to, czy posiadasz małą firmową stronę www opartą o system CMS WordPress, czy dużą korporacyjną witrynę lub sklep internetowy oparty o Woocommerce niechciany spam z formularzy kontaktowych to problemy, które wcześniej czy później będziesz musiał rozwiązać. Każda forma spamu powoduje ogromną stratę czasu, ponieważ musisz przejść przez setki, jeśli nie tysiące różnych wpisów, aby znaleźć prawdziwych użytkowników i kupujących wśród bardzo wielu wiadomości spamowych.

Czytaj więcej
1 2 3 31
Call Now Button