Jak wybrać odpowiednie fonty do strony www?
Tworzenie stron WWW
0

Jak wybrać odpowiednie fonty do strony www?

Tworzenie stron internetowych to proces składający się z wielu etapów, w tym także wyboru odpowiednich fontów. Fonty są nieodłącznym elementem każdej strony internetowej i od ich odpowiedniego dobrania zależy nie tylko czytelność treści na stronie www, ale również to jakie wrażenie strona internetowa wywiera na użytkownikach.

Czytaj więcej
Co to jest Google Moja Firma?
SEO/SEM
0

Co to jest Google Moja Firma?

Google Moja Firma to platforma, która pozwala firmom na stworzenie i wyświetlanie swojego profilu w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki temu klienci mogą łatwo znaleźć podstawowe informacje o firmie, takie jak adres, godziny otwarcia czy numer telefonu.

Czytaj więcej
Wordpress VS Zyro
Tworzenie stron WWW
0

WordPress VS Zyro – krótkie porównanie narzędzi do tworzenia stron internetowych

WordPress i Zyro to dwa popularne narzędzia do tworzenia stron internetowych. Oba są łatwe w użyciu i oferują szerokie możliwości personalizacji stron www. Poniżej postaram się krótko opisać różnice między nimi.

Czytaj więcej
Format WEBP – co to jest, jakie ma zalety i wady?
Tworzenie stron WWW
0

Format WEBP – co to jest, jakie ma zalety i wady?

W dzisiejszych czasach, kiedy większość użytkowników sieci korzysta z urządzeń mobilnych, bardzo ważne jest to, aby strony internetowe ładowały się szybko i płynnie. Jednym z elementów, które mogą wpłynąć na szybkość ładowania strony www, jest format obrazów, jakie są na niej używane. Jednym z nowszych i coraz bardziej popularnych formatów jest WEBP.

Czytaj więcej
Czym jest Lazy Loading?
Tworzenie stron WWW
0

Czym jest Lazy Loading i jakie są korzyści jego stosowania na stronie internetowej?

Jeśli masz stronę internetową, prawdopodobnie zależy Ci na tym, aby była ona jak najbardziej wydajna. Jednym z czynników, wpływających na szybkość ładowania strony www jest ilość multimediów, skryptów i innych elementów, które muszą zostać pobrane w czasie wczytywania strony www.

Czytaj więcej
Czym są strony internetowe AMP
Tworzenie stron WWW
0

Czym są strony internetowe AMP?

W ciągu ostatnich kilku lat, liczba użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych stale rosła. W 2016 roku, odsetek użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych wynosił około 40%, ale już w 2020 roku, było to już ponad 50%. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na poprawę SEO i zwiększenie ruchu organicznego jest tworzenie stron internetowych, które są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych. I właśnie tutaj z pomocą przychodzi AMP.

Czytaj więcej
Helpful Content - aktualizacja algorytmu wyszukiwarki Google
SEO/SEM
0

Helpful Content – aktualizacja algorytmu wyszukiwarki Google

Algorytm Google Helpul Content to narzędzie stworzone przez firmę Google, które ma na celu umożliwienie wyszukiwarkom internetowym znalezienie najbardziej pomocnych i przydatnych treści na dany temat. Jest to jeden z wielu algorytmów, które są wykorzystywane przez Google w celu zapewnienia użytkownikom jak najlepszej jakości wyników wyszukiwania.

Czytaj więcej
strony www Kielce - kruszywaswietokrzyskie.pl - 1
Portfolio
0

Strony www Kielce – kruszywaswietokrzyskie.pl

Dla firmy Kruszywa Świętokrzyskie Sp. z o. o. zaprojektowaliśmy profesjonalną stronę internetową z zintegrowanym katalogiem produktów.

Czytaj więcej
strony internetowe Kielce - stowarzyszenieomnes.pl - 1
Portfolio
0

Projekt strony internetowej stowarzyszenieomnes.pl

Strona internetowa stowarzyszenieomnes.pl jest kolejnym przykładem nowoczesnej strony www typu Onepage, którą wykonaliśmy dla Stowarzyszenia osób niepełnosprawnych i ich rodzin OMNES.

Czytaj więcej
Tworzenie sklepów internetowych – jakie są etapy założenia sklepu
E-commerce
0

Tworzenie sklepów internetowych – jakie są etapy założenia sklepu?

Tworzenie sklepu internetowego to proces, który składa się z kilku etapów. Każdy z nich jest ważny, aby osiągnąć sukces i stworzyć sklep internetowy, który przyciągnie klientów i przyniesie zyski. W tym artykule przeanalizujemy poszczególne etapy tworzenia sklepu internetowego.

Czytaj więcej
1 2 3 32