Tworzenie logotypów

Logo - graficzny znak towarowy spełniający rolę marketingową a jednocześnie informacyjną, poprzez skrótowe, ale łatwo zauważalne i łatwo zapamiętywane przedstawienie symbolu firmy, instytucji, organizacji, lub też (np. flaga europejska) jakiejś idei, pomysłu, ale także mogące spełniać rolę jako charakterystyczne oznaczenie czegoś, czyli spełniające rolę znaku informacyjnego.

Dobrze zaprojektowany i charakterystyczny logotyp jest Państwa najlepszą wizytówką. Jest to znak rozpoznawalny nawet wtedy kiedy nie widzimy nazwy firmy. Na świecie bez problemu rozpoznaje się logo firm sportowych takich jak: Nike i Adidas. Przy obecnej konkurencji oraz podobnym poziomie świadczonych usług czy oferowanych produktów marki wygrywają charakterystycznym, rozpoznawalnym wizerunkiem. Świadomość marki, czyli jej znajomość w potencjalnej grupie klientów może prowadzić do przekonania, że firma odnosi sukcesy i jest godna zaufania. Przy dokonywaniu zakupu marka, która pierwsza przyjdzie na myśl odnosi największe korzyści. Marka, której logo czy symbol utrwalają się w pamięci klienta jest marką wygraną.

Agencja SIPLEX Studio oferuje Państwu usługi projektowania logo, liftingu logo oraz odświeżenia logo firmy. Zaprojektujemy logotyp, który stanie się Państwa wizytówką. Będzie to solidny fundament wizerunku Państwa firmy. Państwa nowe logo wyróżni się jakością oraz pomysłowością na tle konkurencji oraz wzbudzi emocje, przez co będzie szybko zapamiętane przez Państwa klientów.

Dobre logo musi posiadać cztery cechy:
być poprawne technicznie, dobrze skomponowane elementy tworzące całość,
musi być funkcjonalne,
musi dobrze reprezentować firmę,
musi być unikatowe.

Posiadanie własnego znaku firmowego pociąga za sobą wiele korzyści.
firma staje się bardziej rozpoznawalna,
rośnie wiarygodność firmy, ponieważ odbiorcy potrafią utożsamić ją z "jakimś" znakiem, kolorem, czcionką,
umieszczanie logo na dokumentach firmowych informuje odbiorcę z jaką firmą ma do czynienia,
zwiększa świadomość Marki firmy.

Nasza oferta projektowania logo obejmuje:
5 propozycji logo
logo w formatach przygotowanych do druku (cdr, ai, pdf) oraz do internetu (jpg, png)
1 płytę CD/DVD z projektami
księgę znaku (opis i charakterystyka; typografia; pole podstawowe i ochronne; budowa znaku; kolorystyka)
umowę o przeniesieniu autorskich praw majątkowych.

Praca naszych grafików skupia się przede wszystkim na poznaniu i zrozumieniu profilu firmy. Profesjonalnie opracowana księga znaku wraz z propozycjami jak stosować logotyp, stanie się podręcznym narzędziem każdego właściciela firmy.

Pozwól się wyróżnić - Bądź widoczny w sieci. Skontaktuj się z nami i zapoznaj się z naszą ofertą.