fbpx

Nasze usługi

Strony internetowe Kielce | Sklepy internetowe Kielce | Tworzenie stron WWW

Tworzenie stron internetowych (www)

Tworzenie stron www to główny profil działalności naszej firmy. Realizowane przez nas projekty stron internetowych cechuje przede wszystkim funkcjonalność przyjazna nawigacja i estetyka. Projektując nasze strony internetowe korzystamy z najnowszych technologii dlatego wszystkie nasze witryny w oparciu o Resposive Web Design. Technologia ta zapewni Twoim potencjalnym klientom wygodę przeglądania witryny na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Tworzenie sklepów internetowych

Tworzenie sklepów internetowych to złożony proces. Pierwszym ważnym krokiem będzie wybór odpowiedniego oprogramowania. To ono zadecyduje w głównej mierze o tym, jaką formę przybierze Twój sklep internetowy. Większość realizacji sklepów internetowych opieramy na oprogramowaniu open-source: Prestashop, Woocommerce, Open Cart. Są to sprawdzone i bardzo popularne platformy e-commerce, których funkcjonalność pozwala prowadzić sprzedaż internetową.

sklepy internetowe kielce | tworzenie sklepów internetowych | tworzenie sklepu internetowego
obsługa stron internetowych | obsługa stron www | opieka nad stroną www

Obsługa stron internetowych

Obsługa stron internetowych to usługa polegająca między innymi na dodawaniu materiałów otrzymanych od klienta do strony www, aktualności, zdjęć do galerii czy filmów wideo. Zawsze aktualna zawartość na stronie www to jeden z ważnych czynników do uzyskania wysokiej pozycji organicznych wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google. Profesjonalne podejście do biznesu wymaga systematyczności.

Kontakt

Jesteś zainteresowany stworzeniem strony internetowej bądź sklepu?