Tworzenie stron www to główny profil działalności naszej firmy. Realizowane przez nas projekty stron internetowych cechuje przede wszystkim funkcjonalność przyjazna nawigacja i estetyka. Projektując nasze strony internetowe korzystamy z najnowszych technologii dlatego wszystkie nasze witryny w oparciu o Resposive Web Design. Technologia ta zapewni Twoim potencjalnym klientom wygodę przeglądania witryny na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Pracę nad projektem strony www rozpoczynamy od analizy potrzeb klienta oraz przygotowania specyfikacji technicznej, na podstawie której przystąpimy do realizacji zlecenia.

Zapewniamy kompleksową obsługę poczynając od procesu projektowania strony www, a na hostingu kończąc.

Strony internetowe Kielce | Sklepy internetowe Kielce | Tworzenie stron WWW

Tworzenie stron internetowych - etapy realizacji:

1. Podpisanie umowy i wpłata zaliczki,

2. Wstępne ustalenia z klientem, kompletowanie materiałów potrzebnych do realizacji projektu strony internetowej,

3. Przygotowanie ogólnego układu strony www i wstępnych projektów graficznych,

4. Kodowanie i wdrożenie projektu strony www,

5. Oddanie projektu strony www do klienta,

6. Szkolenie z obsługi strony internetowej (na życzenie klienta)

Jakie strony www możemy dla Ciebie stworzyć:

Wizytówka www

Ten typ strony www to dobre rozwiązanie dla małych i nowych firm, które chcą zaprezentować swoją ofertę w Internecie. Taka strona internetowa zawiera maksymalnie kilka zakładek, prostą galerię i dane kontaktowe.

Firmowa strona www

Ten typ strony www to wielozakładkowa witryna ze zintegrowanym systemem CMS. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku firm, które przekazać swoim potencjalnym klientom więcej szczegółowych informacji o swoich usługach czy produktach. Witryny te posiadają zazwyczaj moduł wielu wersji językowych, moduł bloga, rozbudowane menu, interaktywną mapkę dojazdową, sekcję „pliki do pobrania”.

Rozbudowany portal internetowy

Ten typ strony www to podobnie jak w przypadku witryny firmowej wielozakładkowa strona internetowa ze zintegrowanym systemem CMS. Tego rodzaju rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku dużych przedsiębiorstw, szkół, jednostek samorządu terytorialnego i różnego rodzaju stowarzyszeń.

tworzenie www

Nasze strony internetowe
– co je wyróżnia?

  • oryginalny i nowoczesny design,
  • intuicyjność i funkcjonalność,
  • duża szybkość działania,
  • wysoki stopień optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO),
  • możliwość łatwej rozbudowy,
  • zgodność z RODO,
  • konkurencyjna cena (zadzwoń lub napisz aby dowiedzieć się więcej)

Tworzenie stron www - najczęściej zadawane pytania

Do założenia strony internetowej niezbędne są właściwie 3 elementy: 1. hosting (o tym jak wybrać dobry hosting dla swojej strony internetowej pisaliśmy w artykule: Jaki hosting wybrać dla swojej strony www? ) 2. domena i 3. kod strony internetowej. Stronę internetową można samodzielnie stworzyć w oparciu o jeden z wielu dostępnych w Internecie systemów CMS korzystając przy tym z ogólnie dostępnych poradników lub też skorzystać z kreatorów stron www. Należy jednak pamiętać, że takie kreatory stron www mają dosyć sporo ograniczeń i jeśli zależy nam na profesjonalnej stronie internetowej to założenie takiej witryny najlepiej zlecić firmie, ponieważ tworzenie profesjonalnych stron internetowych to dość długi i skomplikowany proces.

Każdy projekt strony www wyceniany jest indywidualnie, ponieważ istnieje bardzo wiele elementów składowych, które mogą mieć znaczący wpływ na ostateczną cenę takiej strony internetowej (np. złożoność i poziom skomplikowania projektu graficznego, ilość funkcjonalności niestandardowych).

WIX to jeden najbardziej popularnych kreatorów stron www. Dostęp do podstawnych funkcji kreatora jest w pełni darmowy, ale osoby potrzebujące bardziej zaawansowanych funkcji będą musiały skorzystać z pakietów Premium. Coraz więcej osób, które kiedyś miały zrobioną stronę w WIX szuka alternatywy dla tego rozwiązania. Powody są różne: długi czas ładowania stron, słabe efekty pozycjonowania i niewielkie możliwości optymalizacji pod SEO.

WordPress jest w tej chwili najpopularniejszym CMS-em na świecie. Szacuje się, że pod koniec 2020 roku strony www oparte o system CMS WordPress stanowiły ponad 38% wszystkich witryn internetowych. Biorąc pod uwagę tylko strony www oparte o systemy CMS to strony internetowe zbudowane w oparciu o WordPressa stanowiły ponad 63% takich witryn. Dziś WordPressa wykorzystuje się do tworzenia nawet bardzo zaawansowanych stron www.

Dobra strona internetowa powinna przykuwać uwagę odbiorcy i być dobrze zaprojektowana pod względem graficznym (powinna być czytelna, przejrzysta i łatwa w obsłudze dla potencjalnego klienta). O tym jakie elementy są ważne na stronach internetowych możecie przeczytać w naszym wpisie: Strony www – ważne elementy strony głównej

W dzisiejszych czasach strona internetowa jest nierozerwalnie związana z działalnością firm i przedsiębiorstw. Nowoczesna
i przejrzysta strona www może pomóc w kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Strona internetowa to także szansa na pozyskanie nowych klientów. Nowi klienci oznaczają zaś zwiększenie przychodów. Strona WWW może być świetnym kanałem dystrybucji, co najlepiej potwierdza ciągle rosnąca popularność sklepów internetowych.

Tworzenie strony internetowej możemy podzielić na 5 głównych etapów:


1. Zebranie informacji i wytycznych od klienta
2. Wybór hostingu domeny internetowej
3. Wybór odpowiedniej platformy (CMS)
4. Projekt i wdrożenie strony internetowej
5. Uruchomienie strony www

Więcej szczegółowych informacji o tym na jakie etapy dzielimy tworzenie strony internetowej znajdziecie na naszym firmowym blogu we wpisie:

Tworzenie Stron WWW “od kuchni”

Zrealizuj z nami swoją stronę www

Nasze strony www są przejrzyste, funkcjonalne i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych. Naszym Klientom oferujemy również aktualizacje, rozbudowę istniejących stron www oraz opiekę techniczną nad nimi. Po wdrożeniu i uruchomieniu strony www naszym Klientom chętnie udzielamy porad jak i gdzie mogą najskuteczniej promować swoją witrynę, by była ona dostępna dla jak najszerszej grupy odbiorców.

Tworzenie stron internetowych - firmy, które skorzystały z naszych usług

Tworzenie stron www - nasi klienci

Kontakt

Jesteś zainteresowany stworzeniem strony internetowej bądź sklepu?

+48 691 498 206

info@siplex.pl


    Administratorem danych osobowych jest firma SIPLEX STUDIO Mateusz Stępień Przeczytaj więcej w naszej Polityce Prywatności.