fbpx

Obsługa stron internetowych

Obsługa stron internetowych to usługa polegająca między innymi na dodawaniu materiałów otrzymanych od klienta do strony www, aktualności, zdjęć do galerii czy filmów wideo. Zawsze aktualna zawartość na stronie www to jeden z ważnych czynników do uzyskania wysokiej pozycji organicznych wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google. Profesjonalne podejście do biznesu wymaga systematyczności. Raz powstała strona internetowa nie może pozostać bez opieki administratora. Nawet, jeśli witryna jest perfekcyjnie skonstruowana, potrzebna będzie regularna ingerencja w treść.

obsługa stron internetowych | obsługa stron www | opieka nad stroną www | obsługa strony internetowej
Kompleksowa obsługa firm

Obsługa stron internetowych – co dokładnie obejmuje ta usługa?

Obsługa strony internetowych obejmuje:

 1. Dodawanie do strony www treści, zdjęć i filmów dostarczonych przez Klienta
 2. Dodawanie dodatkowych zakładek do oferty na stronie www
 3. Aktualizacje systemów CMS dla stron www i sklepów internetowych
 4. Zabezpieczanie stron www *
 5. Czyszczenie stron www po włamaniu / ataku / infekcji *
 6. Optymalizację szybkości ładowania strony www*
 7. Dodawanie nowych funkcjonalności do stron www i sklepów internetowych
 8. Tworzenie kopii zapasowych stron www
 9. Migrację stron www na nowy serwer / pod nową domenę
 10. Instalację certyfikatu SSL
 11. Integrację strony www z serwisami społecznościowymi / statystykami Goole Analytics

* dotyczy stron www opartych o CMS WordPress

Dlaczego warto zlecić nam prowadzenie strony internetowej?

Mimo, iż staramy się projektować strony www, portale i aplikacje internetowe w taki sposób aby jak najbardziej ułatwić Państwu ich samodzielną administrację i modernizację, zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu z was woli powierzyć prowadzenie serwisu internetowego profesjonalistom po to, aby samemu osiągnąć większe korzyści finansowe.

Aktualna i zabezpieczona strona www to:

 • Lepszy wizerunek firmy w internecie
 • Więcej potencjalnych klientów odwiedzających stronę www każdego dnia
 • Lepsza pozycja wynikach organicznych wyszukiwarki Google

Jak widać sposób prowadzenia strony internetowej rzutuje na wizerunek firmy. Jeśli chcą państwo podnieść jakość swojej strony www, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Prosimy o kontakt w celu sprecyzowania oferty i wyceny.

Najczęściej zadawane pytania

Jak założyć stronę internetową?

Do założenia strony internetowej niezbędne są właściwie 3 elementy: 1. hosting (o tym jak wybrać dobry hosting dla swojej strony internetowej pisaliśmy w artykule: Jaki hosting wybrać dla swojej strony www? ) 2. domena i 3. kod strony internetowej. Stronę internetową można samodzielnie stworzyć w oparciu o jeden z wielu dostępnych w Internecie systemów CMS korzystając przy tym z ogólnie dostępnych poradników lub też skorzystać z kreatorów stron www. Należy jednak pamiętać, że takie kreatory stron www mają dosyć sporo ograniczeń i jeśli zależy nam na profesjonalnej stronie internetowej to założenie takiej witryny najlepiej zlecić firmie, ponieważ tworzenie profesjonalnych stron internetowych to dość długi i skomplikowany proces.

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej?

Każdy projekt strony www wyceniany jest indywidualnie, ponieważ istnieje bardzo wiele elementów składowych, które mogą mieć znaczący wpływ na ostateczną cenę takiej strony internetowej (np. złożoność i poziom skomplikowania projektu graficznego, ilość funkcjonalności niestandardowych).

Czy strona internetowa w Wix jest darmowa?

WIX to jeden najbardziej popularnych kreatorów stron www. Dostęp do podstawnych funkcji kreatora jest w pełni darmowy, ale osoby potrzebujące bardziej zaawansowanych funkcji będą musiały skorzystać z pakietów Premium. Coraz więcej osób, które kiedyś miały zrobioną stronę w WIX szuka alternatywy dla tego rozwiązania. Powody są różne: długi czas ładowania stron, słabe efekty pozycjonowania i niewielkie możliwości optymalizacji pod SEO.

Czy strona internetowa oparta o system WordPress to dobry pomysł?

WordPress jest w tej chwili najpopularniejszym CMS-em na świecie. Szacuje się, że pod koniec 2020 roku strony www oparte o system CMS WordPress stanowiły ponad 38% wszystkich witryn internetowych. Biorąc pod uwagę tylko strony www oparte o systemy CMS to strony internetowe zbudowane w oparciu o WordPressa stanowiły ponad 63% takich witryn. Dziś WordPressa wykorzystuje się do tworzenia nawet bardzo zaawansowanych stron www.

Jaka powinna być dobra strona internetowa?

Dobra strona internetowa powinna przykuwać uwagę odbiorcy i być dobrze zaprojektowana pod względem graficznym (powinna być czytelna, przejrzysta i łatwa w obsłudze dla potencjalnego klienta). O tym jakie elementy są ważne na stronach internetowych możecie przeczytać w naszym wpisie: Strony www – ważne elementy strony głównej

Dlaczego strona internetowa jest ważna?

W dzisiejszych czasach strona internetowa jest nierozerwalnie związana z działalnością firm i przedsiębiorstw. Nowoczesna
i przejrzysta strona www może pomóc w kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Strona internetowa to także szansa na pozyskanie nowych klientów. Nowi klienci oznaczają zaś zwiększenie przychodów. Strona WWW może być świetnym kanałem dystrybucji, co najlepiej potwierdza ciągle rosnąca popularność sklepów internetowych.

Tworzenie strony internetowej - jak wygląda proces tworzenia strony www

Tworzenie strony internetowej możemy podzielić na 5 głównych etapów:

1. Zebranie informacji i wytycznych od klienta
2. Wybór hostingu domeny internetowej
3. Wybór odpowiedniej platformy (CMS)
4. Projekt i wdrożenie strony internetowej
5. Uruchomienie strony www

Więcej szczegółowych informacji o tym na jakie etapy dzielimy tworzenie strony internetowej znajdziecie na naszym firmowym blogu we wpisie:

Tworzenie Stron WWW “od kuchni”

Zaufali nam między innymi:

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI

Kontakt

Jesteś zainteresowany stworzeniem strony internetowej bądź sklepu?