tworzenie stron www - qbunie.pl - 1
Portfolio
0

Projekt strony internetowej qbunie.pl

Dziś prezentujemy projekt strony internetowej QBUNIE.PL – innowacyjnej marki, która za pomocą papierowych kubków z nadrukiem pragnie uczynić świat lepszym miejscem. Celem naszego projektu było nowoczesnej strony www, która nie tylko skutecznie prezentuje ofertę ekologicznych kubków papierowych, ale również odzwierciedla misję QBUNIE.PL: promowanie zrównoważonego stylu życia i odpowiedzialności za naszą planetę.

Dążąc do tego, postawiliśmy na nowoczesność, responsywność i intuicyjność, korzystając z zaawansowanych możliwości WordPressa, by dostarczyć użytkownikom wyjątkowe doświadczenia online. Aby zapewnić doskonałą obsługę na każdym urządzeniu, strona QBUNIE.PL została zaprojektowana w technologii Responsive Web Design (RWD), która gwarantuje płynne dostosowanie się do ekranów o różnych rozmiarach. Dzięki zastosowaniu pływającego menu, użytkownicy bez trudu mogą poruszać się po stronie, szybko odnajdując interesujące ich sekcje, takie jak oferta, o firmie, czy kontakt.

Wybór WordPressa jako CMS dla QBUNIE.PL nie był przypadkowy. System ten oferuje nie tylko łatwość zarządzania treścią, ale także szerokie możliwości SEO, co jest kluczowe dla widoczności strony www w internecie.

Projekt strony www QBUNIE.PL wyróżnia się nie tylko funkcjonalnościami, ale także zaangażowaniem w promowanie ekologicznych wartości. Strona edukuje odbiorców na temat zrównoważonego rozwoju i pokazuje, jak każdy może przyczynić się do ochrony środowiska, nawet poprzez tak prozaiczny wybór, jak używanie papierowych kubków.

tworzenie stron www - qbunie.pl - 2

tworzenie stron www - qbunie.pl - 3

tworzenie stron www - qbunie.pl - 4

tworzenie stron www - qbunie.pl - 5

5/5 - (1 vote)
Podobne posty
tworzenie stron www gabinetbiomar.pl by siplex - Portfolio 1
Strona www dla firmy BIOMAR
tworzenie stron internetowych tel-bud.com.pl by siplex - Obrazek 1
Strona internetowa dla firmy TEL-BUD
Strona www dla szkoły języka angielskiego
Strona www dla szkoły języka angielskiego

Zostaw komentarz

Twój Komentarz*

Twoje Imię*
Twoja strona