Sklep internetowy liger.net.pl
Portfolio
0

Sklep internetowy liger.net.pl

Dla naszego klienta z Ostrowca Świętokrzyskiego, który w swojej ofercie posiada specjalistyczne pomoce terapeutyczne i logopedyczne dokonaliśmy aktualizacji sklepu internetowego. Poprzednia wersja sklepu internetowego liger.net.pl była oparta na oprogramowaniu Prestashop w wersji 1.6.24. Sklep internetowy został zaktualizowany do wersji 1.7.7.5.

Tworzenie strony sklepu internetowego

Cały motyw graficzny sklepu internetowego został zaprojektowany i wdrożony na nowo z wykorzystaniem technologii RWD. Sklep internetowy liger.net.pl jest funkcjonalny i prosty w obsłudze pływające menu i wykorzystanie jasnych kolorów pozytywnie wpłynęło na UX sklepu internetowego. Sam proces składania zamówienia odbywa się w jednym kroku co znacząco wpłynęło na zwiększenie współczynnika konwersji. Do sklepu internetowego dodaliśmy również moduł bloga aby nasz klient mógł dodawać branżowe treści i tym samym mieć wpływ na SEO swojego sklepu internetowego.

➡➡➡ Adres strony: https://liger.net.pl/

Sklep internetowy liger.net.plSklep internetowy liger.net.plSklep internetowy liger.net.plSklep internetowy liger.net.plSklep internetowy liger.net.plSklep internetowy liger.net.pl

Projektowanie sklepów internetowych – sprawdź ofertę:

5/5 - (6 votes)
Podobne posty
strony internetowe wordpress salonurodyzakopane.pl by siplex - Obrazek 1
Strona internetowa dla salonu urody Monika
strony internetowe dla firm grosskielce.pl by siplex - Obrazek 1
Strona www dla kieleckiej hurtowni hydraulicznej Gross
tworzenie stron wordpress travel4heart.eu by siplex - Obrazek 1
Strona WWW dla biura podróży Travel4Heart

Zostaw komentarz

Twój Komentarz*

Twoje Imię*
Twoja strona

Call Now Button