Portfolio
0

Strona WWW dla biura podróży DUETUR

We współpracy z firmą Studio XS Iwona Gugała wdrożyliśmy nową wersję strony internetowej dla lokalnego biura podróży DUETUR. Indywidualny projekt strony www, obfituje we wspaniałe zdjęcia wykorzystane w module slidera jak i w samej zawartości witryny. Nowoczesny design oraz przejrzyste menu sprawiają, że każdy potencjalny klient szybko odnajdzie informacje o interesujących go wycieczkach.

Projekt strony www został wdrożony z wykorzystaniem technologii Responsive Web Design co sprawia, że sposób wyświetlania zawartości dopasowuje się do szerokości konkretnego ekranu. Strona www została oparta o system CMS WordPress, a do zrobienia warstwy graficznej witryny wykorzystaliśmy framework Bootstrap. Dużą rolę w tym projekcie odgrywają dobrej jakości zdjęcia – które w bezpośredni sposób nawiązują do głównego profilu działalności firmy DUETUR. Wdrożenie projektu strony internetowej duetur.pl przebiegało w miłej atmosferze, jest nam bardzo miło, że właścicielka jest zadowolona z efektów naszej pracy.

➡➡➡ Adres strony: http://duetur.pl

Strona WWW dla biura podróży DUETUR
Ocena: 5 (100%) Liczba głosów: 1
Podobne posty
Strona internetowa kieleckiej korporacji taksówkarskiej Radio Taxi ALFA
Sklep internetowy tanieimpregnaty.pl
Projekt strony www proekorecykling.pl

Zostaw komentarz

Twój Komentarz*

Twoje Imię*
Twoja strona

Przeczytaj poprzedni wpis:
Strona WWW dla firmy OLOGROUP

Dla firmy OLOGROUP Sp. z o.o przygotowaliśmy i opracowaliśmy firmową stronę internetową www.ologroup.pl. Pracując nad stroną www zadbaliśmy nowoczesny design...

Zamknij