5 najważniejszych zalet posiadania strony internetowej
Tworzenie stron WWW
0

5 najważniejszych zalet posiadania strony internetowej

Jeśli jesteś właścicielem firmy, to prawdopodobnie wiele razy myślałeś o stworzeniu własnej strony internetowej. Na pierwszy rzut może się wydawać, że stworzenie strony www, jej utrzymanie i aktualizacja to zajęcie bardzo czasochłonne, a przede wszystkim kosztowne. Czy posiadanie strony internetowej może mieć pozytywny wpływ na Twój biznes? Oczywiście, że tak. Poniżej napiszę dlaczego tak sądzę.

Co daje strona internetowa?

Strona WWW to wygoda dla Twoich klientów

Godziny pracy, ceny , usługi, adresy i numery telefonów to najważniejsze informacje, których potencjalni klienci mogą potrzebować szukając firmy do współpracy. Jeśli posiadasz stronę internetową to masz 100% pewność, że ​​wszystkie te informacje będą zawsze dostępne dla odbiorców, w każdej chwili i w każdym miejscu. Jeśli klient nie znajdzie szybko informacji, których szuka wybierze inną firmę.

Strona WWW to poprawa Twojej wiarygodności

Strona internetowa oprócz tego, że daje możliwość poinformowania potencjalnych klientów o ofercie i promocjach może również w znaczący sposób wpłynąć na poprawę Twojej wiarygodności i wzbudzić zaufanie wśród potencjalnych klientów. W dzisiejszych czasach wiele osób zanim dokona jakiegokolwiek zakupu czy zdecyduje się na usługi firmy szuka w Internecie opinii na jej temat. W ten sposób potencjalny klient może szybko zdecydować czy dana firma jest godna zaufania. Zamieszczając pozytywne opinie o firmie zwiększasz zaufanie wśród swoich potencjalnych klientów.

Strona WWW to sposób na tanie badanie rynku

Jeśli na swojej stronie wykorzystasz takie mechanizmy jak ankiety online czy statystyki stron WWW możesz w bardzo prosty sposób przeprowadzić badania marketingowe nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Za pomocą tych narzędzi możesz dowiedzieć się co lubią Twoi potencjalni klienci, jakich informacji i produktów szukają na Twojej stronie WWW czy skąd pochodzą. Takie informacje są bardzo przydatne np. przy wprowadzaniu różnego rodzaju promocji.

Strona WWW to brak ograniczeń geograficznych

Jeśli prowadzisz sklep internetowy Internet daje Ci nieograniczone możliwości. Twoim potencjalnym klientem może być każda osoba, która posiada dostęp do Internetu.

Strona WWW to szybki kontakt z klientami

Zamieszczając na swojej stronie internetowej formularz kontaktowy, moduł czatu czy komunikatora internetowego dajesz swoim klientom wiele możliwości łatwego komunikowania się z Tobą.

Podsumowanie

Jeśli nie posiadasz jeszcze strony internetowej, a chciałbyś ją mieć to jesteś we właściwym miejscu. Napisz nam czego potrzebujesz a my prześlemy Ci bezpłatną wycenę projektu.

Zdjęcie: http://nature.desktopnexus.com/wallpaper/1202295/

5/5 - (8 votes)
Kamil Niewczas
Webdesigner, webdeveloper, pasjonat IT i nowoczesnych technologii. Moja przygoda z komputerami zaczęła w 1994 roku kiedy to stałem się szczęśliwym posiadaczem Amigi 1200. Interesuję się wszystkim co jest związane z tworzeniem stron www i szeroko pojętym marketingiem internetowym. Mogę zaoferować praktyczną wiedzę i usługi z zakresu tworzenia stron internetowych ludziom, którzy chcą zaistnieć w sieci, bądź odświeżyć obecną witrynę, ale nie wiedzą jak się za to zabrać. Mieszkam w Kielcach (województwo świętokrzyskie) jednak obszar mojej działalności jest właściwie nieograniczony. Jako SIPLEX Studio z powodzeniem obsługujemy klientów z całego kraju.
Podobne posty
Ważne elementy stron internetowych – zalety i wady chatów na stronie www
Ważne elementy stron internetowych – zalety i wady chatów na stronie www
Tworzenie stron i aplikacji internetowych z użyciem wzorca MVC
Tworzenie stron i aplikacji internetowych z użyciem wzorca MVC
Tworzenie strony www – zlecić firmie czy skorzystać z darmowego kreatora?
Tworzenie strony www – zlecić firmie czy skorzystać z darmowego kreatora?
Call Now Button