Dlaczego każda firma powinna posiadać stronę internetową
Tworzenie stron WWW
0

Dlaczego każda firma powinna posiadać stronę internetową

Dziś Internet stał się dla wielu ludzi pierwszym źródłem informacji. Robiąc zakupy, czy szukając informacji na temat danej firmy sięgamy właśnie do Internetu. Strona www, blog firmowy i wszelkie kanały społecznościowe to świetny sposób na to aby zaistnieć w internecie. Jednak wciąż istnieje wiele małych firm, które skutecznie „bronią się” przed obecnością w sieci i posiadaniem strony internetowej i tracą przy tym swoich przyszłych potencjalnych klientów. A strona internetowa to nie tylko „zlepek suchych informacji”, to przede wszystkim poprawa wiarygodności firmy i budowanie świadomości marki.

Oto dlaczego każda firma potrzebuje strony www, a obecność w sieci jest w dzisiejszych czasach wręcz niezbędna:

Więcej potencjalnych klientów

Dziennie z Internetu korzysta ponad 2,4 miliarda ludzi. Około 80% z tych ludzi kupuje w Internecie produkty lub usługi. Nie mając strony www tracimy klientów „na własne życzenie”.

Twoja konkurencja już posiada stronę www

Jeśli konkurujesz z innymi firmami, które posiadają stronę internetową firmy te mają nad tobą wyraźną przewagę – szczególnie, jeśli oprócz tego odpowiednio prowadzą działania marketingowe w internecie. Strona www to świetny sposób, aby wyrównać szanse i nie pozostawać w tyle za konkurencją.

Otwarte 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Dzięki stronie internetowej Twoja firma będzie otwarta 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku. Wiele osób szuka w sieci produktów lub usług w godzinach wieczornych, kiedy większość firm jest już zamknięte. Jeśli będziesz miał stronę internetową klienci mogą znaleźć Twoje produkty czy usługi tak samo jakby Twoja firma była otwarta. Strona www umożliwi Ci komunikację z klientami na całym świecie. Położenie geograficzne i strefy czasowe nie będą już dla Ciebie żadnym problemem.

Strona www to świetna reklama

Strona internetowa jest bezkonkurencyjną reklamą bez względu na to jakie produkty, czy usługi oferujesz. Każdy inny rodzaj reklamy będzie bardziej kosztowny niż wykonanie strony www, zwłaszcza jeśli chce się dotrzeć do konkretnego odbiorcy. Żaden inny rodzaj reklamy nie będzie tak skuteczny i nie dotrze do tak wielu osób jak strona internetowa. Jedną z najważniejszych zalet strony internetowej jest to, że można ją szybko i łatwo zaktualizować. W odróżnieniu od materiałów drukowanych, które muszą zostać zmienione, a następnie wydrukowane kolejny raz. Strona internetowa pozwala na zmianę lub dodanie produktów i usługi, tak często, jak tylko chcesz.

Aby uzyskać więcej informacji na temat kosztów stworzenia strony internetowe dla Twojej firmy zapraszamy na: http://siplex.pl/zapytaj-o-cene

Rate this post
Kamil Niewczas
Webdesigner, webdeveloper, pasjonat IT i nowoczesnych technologii. Moja przygoda z komputerami zaczęła w 1994 roku kiedy to stałem się szczęśliwym posiadaczem Amigi 1200. Interesuję się wszystkim co jest związane z tworzeniem stron www i szeroko pojętym marketingiem internetowym. Mogę zaoferować praktyczną wiedzę i usługi z zakresu tworzenia stron internetowych ludziom, którzy chcą zaistnieć w sieci, bądź odświeżyć obecną witrynę, ale nie wiedzą jak się za to zabrać. Mieszkam w Kielcach (województwo świętokrzyskie) jednak obszar mojej działalności jest właściwie nieograniczony. Jako SIPLEX Studio z powodzeniem obsługujemy klientów z całego kraju.
Podobne posty
Ważne elementy stron internetowych – zalety i wady chatów na stronie www
Ważne elementy stron internetowych – zalety i wady chatów na stronie www
Tworzenie stron i aplikacji internetowych z użyciem wzorca MVC
Tworzenie stron i aplikacji internetowych z użyciem wzorca MVC
Strony www – jak wybrać właściwą domenę?
Strony www – jak wybrać właściwą domenę?
Call Now Button