strony internetowe kielce
Tworzenie stron WWW
0

Projektowanie stron WWW w Kielcach

W Kielcach istnieje bardzo wiele firm, które oferują tworzenie stron www i inne usługi z zakresu marketingu internetowego. My jako SIPLEX Studio działamy na kieleckim rynku od samego początku działania firmy czyli od roku 2010. Początkowo nie mieliśmy własnej siedziby, firma została zarejestrowana na adres domowy a znakomita większość zleceń związana z tworzeniem stron www czy sklepów internetowych wykonywana była zdalnie bez konieczności kontaktu osobistego z klientem. Sytuacja zmieniła się w roku 2013 kiedy to ze względu na rozwój firmy i coraz większą ilość zamówień na strony i sklepy internetowe zdecydowaliśmy się na wynajęcie biura przy ulicy Mielczarskiego 47 w Kielcach.

Dla kogo tworzymy strony www?

Ze względu na profil działalności naszej firmy i dostępne w dzisiejszych czasach technologie lokalizacja naszych klientów nie ma większego znaczenia. Proces tworzenia strony www czy sklepu internetowego przebiega tak samo bez względu na to czy klient jest z Kielc, z Warszawy, z Poznania, z Paryża czy Londynu. Dzięki narzędziom takim jak Skype, Viber czy facbookowy Messenger komunikacja z klientem przebiega bardzo sprawnie. Jeśli chodzi o branże firm, dla których mieliśmy okazje tworzyć strony internetowe to spektrum jest tutaj bardzo szerokie. Tworzyliśmy strony www zarówno dla małych warsztatów samochodowych, firm usługowych, jak również dla adwokatów, lekarzy, hoteli, korporacji taksówkarskich, urzędów, dużych centrów medycznych i przychodni. Można więc śmiało powiedzieć, że żadna branża nie jest dla nas obca i dla każdego klienta jesteśmy w stanie stworzyć nowoczesną stronę internetową.

Ceny stron internetowych w Kielcach

Kielce i województwo Świętokrzyskie to dość specyficzny rynek jeżeli chodzi o projektowanie stron internetowych. Niektórzy klienci są tutaj przekonani, że stronę internetową można zrobić za 200-300zł (no bo przecież to tylko parę kliknięć :D). Aby nie być tutaj skrajnym pesymistą muszę przyznać, że sytuacja z roku na rok się poprawia. Coraz więcej klientów rozumie fakt, że dobrze wykonana strona internetowa musi kosztować, a ceny z portali zleceniaprzez.net lub oferia.pl można włożyć między bajki. Na cenę stworzenia strony www ma wpływ wiele czynników (pisałem o tym m.in we wpisie: Strony internetowe – skąd takie ceny?), webdeveloper nie może być jednocześnie grafikiem komputerowym i pozycjonerem – klient musi mieć świadomość tego, że na jego stronę www składa się praca kilku a czasem kilkunastu osób.

Podsumowanie

Jeśli zastanawiacie się nad uruchomieniem sklepu internetowego lub firmowej strony www zapraszam do kontaktu z nami. Wdrożymy nowoczesny projekt strony internetowej za rozsądne pieniądze. Piszcie również w komentarzach o swoich spostrzeżeniach na temat agencji interaktywnych w województwie Świętokrzyskim.

Podobne posty
Tworzenie strony www – zlecić firmie czy skorzystać z darmowego kreatora?
Tworzenie strony www – zlecić firmie czy skorzystać z darmowego kreatora?
tworzenie stron www - laptop
Tworzenie stron www – dlaczego w tej branży tanio oznacza drogo?
Porównanie najpopularniejszych systemów zarządzania treścią: Drupal, Joomla czy WordPress
Porównanie najpopularniejszych systemów zarządzania treścią: Drupal, Joomla czy WordPress

Zostaw komentarz

Twój Komentarz*

Twoje Imię*
Twoja strona

Call Now Button