Dlaczego warto używać Drupala do tworzenia biznesowych stron www
Drupal
0

Dlaczego warto używać Drupala do tworzenia biznesowych stron www

W przypadku wyboru systemu CMS, możemy skorzystać z: WordPress, Joomla oraz Drupal. Jednak wykorzystanie tego ostatniego uważane jest za najlepszy wybór, ze względu na jego konkurencyjność i mnogość opcji. Dodatkowo warto zaznaczyć, że jest on wykorzystywany przez takie organizacje, jak: Harvard, Oxford, Whitehouse.gov, Peugeot, The Economist. Poniżej kilka powodów, dlaczego tyle firm korzysta z tego systemu.

Otwartość

Do korzystania z Drupal CMS nie potrzeba licencji, ponieważ system ten jest oferowany za darmo. Jednocześnie pozwala się łatwo modyfikować. Drupal napisany jest w języku PHP i jeżeli w firmie znajduje się specjalista od tego języka, jest on w stanie łatwo dostosować system do swoich potrzeb.

Wsparcie

Społeczność Drupal CMS składa się z ponad 1 miliona osób, które przyczyniły się do stworzenia i udoskonalenia tego systemu. Jest ona niezwykle pomocna w użytkowaniu i rozwiązywaniu problemów.

Wykorzystanie

System Drupal CMS posiada ponad 15 000 wtyczek, dzięki czemu bardzo łatwo jest dostosować go do funkcjonaliści istniejącej już strony internetowej. Dlatego użytkownik może skoncentrować się na firmie, a nie na wymyślaniu nowych opcji, ponieważ z pewnością znajdzie moduł, który będzie pasował do jego potrzeb.

Mnogość opcji

Drupal CMS zawiera wiele opcji, które mogą spowodować, że strona internetowa firmy będzie unikalna. Istnieje wiele stopni dostępu użytkowników, narzędzia do przeorganizowania zawartości strony, możliwość zaangażowania użytkowników strony poprzez zdjęcia, video, a nawet e-commerce.

SEO/SEM i Social media

Posiadanie prostej strony internetowej jest niewystarczające. Obecnie trzeba mieć stronę, która może być łatwo znaleziona dzięki mediom społecznościowym i SEO, w celu wygenerowania na niej ruchu. Poprzez wybranie Drupal CMS użytkownik może być pewien, że jego strona będzie zawierać takie elementy jak: integracja z mediami społecznościowymi, SEO (tagowanie, tytuły i wiele więcej).

Podsumowanie

Ze względu na różnorodność potrzeb, ponad milion ludzi na całym świecie używa tego programu. Od małych firm do dużych przedsiębiorstw, wszędzie polega się na Drupal CMS ze względu na jego wszechstronność, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania.

Podobne posty
Dlaczego Drupal CMS?
Dlaczego Drupal CMS?
Tworzenie sklepu internetowego na Drupalu – czy to ma sens?
Tworzenie sklepu internetowego na Drupalu – czy to ma sens?
drupal 8
Usprawniony proces migracji w Drupal 8

Zostaw komentarz

Twój Komentarz*

Twoje Imię*
Twoja strona

Call Now Button