Ruszyła rejestracja na Florida DrupalCamp 2014
Drupal
0

Ruszyła rejestracja na Florida DrupalCamp 2014

Zarejestruj się na http://fldrupalcamp.org. Impreza odbędzie się w Florida Technical College w Orlando na Florydzie w sobotę, 8 marca 2014.

CO TO JEST DRUPALCAMP?

DrupalCamp to konferencja organizowana dla społeczności CMS Drupal oraz osób zainteresowanych tym oprogramowaniem – początkujący, projektanci, deweloperzy i właściciele firm są mile widziani. Koszt uczestnictwa wynosi tylko 25 dolarów.

DrupalCamps = społeczności + imprezy szkoleniowe dla pasjonatów Drupala. Floryda DrupalCamp jest całkowicie inicjatywą wolontariuszy. Większość prezentacji jest o Drupal’u ale będą także prezentacje związane z ogólnymi informacjami o technologiach internetowych, takich jak HTML5, JavaScript i PHP.

DRUPAL

Drupal jest popularnym darmowym system CMS. Jest on używany do tworzenia wszystkich stron od osobistych blogów, do stron korporacyjnych.

Oto kilka ciekawych stron opartych na Drupal’u:

– http://www.whitehouse.gov/
– http://www.grammy.com/
– http://www.memorial.org/
– http://www.virgin.com/
– http://ing.us/
– http://mollom.com/

Miliony innych firm, agencji rządowych i organizacji non-profit korzysta z Drupala, ponieważ jest on wolny i elastyczny. Jest stale udoskonalany przez setki tysięcy wyspecjalizowanych deweloperów, którzy są częścią Drupal Community.

Zdjęcie: [1]

Podobne posty
Tworzenie sklepu internetowego na Drupalu – czy to ma sens?
Tworzenie sklepu internetowego na Drupalu – czy to ma sens?
drupal 8
Usprawniony proces migracji w Drupal 8
drupal
Drupal – optymalizacja wydajności strony www

Zostaw komentarz

Twój Komentarz*

Twoje Imię*
Twoja strona

Call Now Button