Klikanie w linki to zarabianie?
Marketing
0

Klikanie w linki to zarabianie?

Każdy internauta, szukający możliwości zarabiania w internecie, wcześniej czy później zainteresuje się stronami, które umożliwiają zarabianie pieniędzy za klikanie w reklamy i czytanie reklamowych emalii. Taki pomysł na zarobienie pieniędzy zdaniem wielu jest wart uwagi. Szybki, łatwy, przeznaczony właściwie dla każdego. Nie wymagający żadnych kwalifikacji, ani doświadczenia zawodowego. Niestety z jednego, bardzo ważnego powodu, nie można go polecić. Dlaczego? Zarabianie poprzez klikanie w banery, czy linki, po prostu się nie opłaca.

Stawki, za klikniecie w reklamę czy przeczytanie wiadomości email, są na tyle niskie, że czas poświęcony na ta pracę będzie niewspółmiernie duży w stosunku do osiąganych efektów. Aby nie być gołosłownym – jednorazowe kliknięcia w reklamę umożliwia często zarobienie dziesiątych, a nawet setnych części grosza. Aby uzbierać w ten sposób zauważalną kwotę trzeba poświęcić na klikanie bardzo dużo czasu. O wiele łatwiej i w dużo krótszym czasie, można zarobić podobną sumę na tysiące innych sposobów.

Podsumowując. Zarabianie w sieci internet może być ciekawe i korzystne, jednak w przypadku klikania w reklamy trzeba powiedzieć wprost – nie jest to ani korzystne, ani interesujące. Warto o tym wiedzieć.

Podobne posty
Co zrobić aby profile w mediach społecznościowych generowały wartościowy ruch na Twojej stronie WWW
Co zrobić aby profile w mediach społecznościowych generowały wartościowy ruch na Twojej stronie WWW
Testy A / B na stronach www - do czego służą i jak ich używać?
Testy A / B na stronach www – do czego służą i jak ich używać?
Strony WWW – FAQ a pozycjonowanie
Strony WWW – FAQ a pozycjonowanie
Call Now Button
Przeczytaj poprzedni wpis:
Parę słów na temat SEO
Parę słów na temat SEO

Współczesny Internet oferuje mnóstwo możliwości. Dla wielu osób stał się oczywistą formą promowania swojej działalności. Wyszukiwarki internetowe posiadają wciąż udoskonalane...

Zamknij