Drupal 8
Drupal
0

Pantheon wspiera produkcje Drupal 8

Pantheon podał do wiadomości, że wspiera produkcję Drupal 8. Powstający od 4 lat i angażujący blisko 3000 deweloperów, Drupal 8 to najbardziej nowoczesna edycja z ponad 200 nowymi opcjami. Pantheon pracował nad jednym z ważniejszych elementów Drupal 8.

Drupal 8 jest pierwszą edycją opartą na najnowszym PHP oraz Symfony 2. Nowy drupal pozwala na łatwiejsze i bardziej komfortowe wyświetlanie danych na urządzeniach mobilnych za pomocą wbudowanego REST API i wsparcia w wielu językach.

“Od początku Pantheon zobowiązał się do współpracy przy Drupal” – powiedział Zack Rosen, prezes i współzałożyciel Panhteon. – “Poprzez rozpoczęcie prac najszybciej jak to było możliwe, Pantheon umocnił swoje zaangażowanie i zamierza nadal działać jako lider w tej dziedzinie.”

O Pantheon

Założony w 2010 roku, Panhteon jest jedyną platformą do zarządzania Drupalem i WordPressem, który posiada już ponad 100 000 stron w chmurze. Platforma ta pozwala deweloperom, agencjom kreatywnym i firmom na kompleksowe zarządzanie wszystkimi stronami poprzez jeden pulpit. Pantheon dostarcza najbardziej bezpiecznych i najszybszych narzędzi do testowania i publikowania stron internetowych. Jego głównymi klientami są Arizona State University, Cisco, Intel i United Nations.

Podobne posty
Zalety i wady systemu zarządzania treścią Drupal
Zalety i wady systemu zarządzania treścią Drupal
Dlaczego Drupal CMS?
Dlaczego Drupal CMS?
cms
Drupal czy WordPress – który CMS wybrać do stworzenia strony www?

Zostaw komentarz

Twój Komentarz*

Twoje Imię*
Twoja strona

Call Now Button