Dlaczego warto aktualizować stare strony internetowe
Bezpieczeństwo, Marketing
0

Dlaczego warto aktualizować stare strony internetowe

Jeśli posiadasz starą i dawno nie aktualizowaną stronę internetową to planując budżet Twojej firmy na rok 2014 zdecydowanie powinieneś w nim uwzględnić redesign strony www. Reklamy prasowe, billboardy czy ulotki to jedno ale w dobie marketingu internetowego można uciec od konieczności posiadania dobrze zaprojektowanej strony internetowej, która będzie aktualizowana na bieżąco. Pieniądze zainwestowane w odświeżenie starej strony www (bądź zaprojektowanie jej od samego początku) wrócą do Ciebie w postaci nowych potencjalnych klientów i lepszej reputacji w internecie.

Strona www to wizytówka Twojej firmy

Wiele firm wydaje znaczną część swojego budżetu marketingowego na drogie reklamy w telewizji, radiu czy prasie, ale w odniesieniu do swoich stron internetowych oszczędzają każdą złotówkę, ponieważ ich zdaniem nowa strona internetowa nie przyniesie wymiernych korzyści. W dobie marketingu internetowego żadna firma nie może sobie pozwolić na to, aby strona www odstraszała potencjalnych klientów. Czasami to pierwsze wrażenie po wejściu na stronę decyduje o tym czy odwiedzający dokona zakupu lub wyśle zapytanie ofertowe. Aby strona internetowa zarabiała i generowała potencjalnych klientów musi być aktualna i dobrze zaprojektowana. W przeciwnym razie wielu ludzi może uznać firmę za niekompetentną.

Popraw SEO na stronie WWW

Tworzenie responsywnych stron www staje się obecnie koniecznością. Aby witryna była dobrze zoptymalizowana musi być dostosowana do wielu urządzeń (tablet, telefon, laptop). Dzięki responsywnym stronom internetowym zamiast tworzenia wielu wersji witryny pod różne urządzenia tworzymy jedną spójną konstrukcję, która jest łatwiejsza w aktualizacji i dostosowana do wielu urządzeń.

Poza tym, struktura adresów URL pozostaje taka sama dla wszystkich urządzeń niezależnie czy jest to komputer stacjonarny laptop czy iPad. Dzięki temu wyszukiwarka Google może szybciej zaindeksować witrynę.

Zwiększ bezpieczeństwo

Twoja strona www jest dostępna w Internecie 24 godziny na dobę, a co za tym idzie jest narażona na ataki spamerów i hakerów. Musisz zadbać o bezpieczeństwo danych dostępnych na stronie internetowej (ceny produktów, dane teleadresowe klientów itp.). Pamiętaj, że aktualizując witrynę w znacznym stopniu zmniejszasz utraty cennych danych.

Wyprzedź konkurencję

Nie sugeruj się tym, że Twoi potencjalni konkurenci nadal mają stare strony internetowe (i że skoro oni nie zmienili strony na nową to Tobie nowa strona też nie jest do niczego potrzebna). Dzięki nowej stronie internetowej będziesz mógł się wyróżnić na tle swojej konkurencji twoja oferta trafi do wielu potencjalnych klientów, a konkurencja zostanie daleko w tyle :).

Potrzebujesz nowej strony WWW?

Jesteśmy profesjonalną firmą tworzącą strony oraz aplikacje internetowe na najwyższym poziomie. Zadzwoń do nas: 691 498 206 lub skorzystaj z formularza kontaktowego, aby uzyskać wycenę zaprojektowania i wdrożenia strony www.

5/5 - (2 votes)
Kamil Niewczas
Webdesigner, webdeveloper, pasjonat IT i nowoczesnych technologii. Moja przygoda z komputerami zaczęła w 1994 roku kiedy to stałem się szczęśliwym posiadaczem Amigi 1200. Interesuję się wszystkim co jest związane z tworzeniem stron www i szeroko pojętym marketingiem internetowym. Mogę zaoferować praktyczną wiedzę i usługi z zakresu tworzenia stron internetowych ludziom, którzy chcą zaistnieć w sieci, bądź odświeżyć obecną witrynę, ale nie wiedzą jak się za to zabrać. Mieszkam w Kielcach (województwo świętokrzyskie) jednak obszar mojej działalności jest właściwie nieograniczony. Jako SIPLEX Studio z powodzeniem obsługujemy klientów z całego kraju.
Podobne posty
Strony WWW – FAQ a pozycjonowanie
Strony WWW – FAQ a pozycjonowanie
Już prawie 2,5 mln aktywnych domen .pl
Już prawie 2,5 mln aktywnych domen .pl
Plusy i minusy reklam Google Ads
Plusy i minusy reklam Google Ads
Call Now Button